Національний конкурс БЛАГОДІЙНИК РОКУ
Головна сторінка Мапа сайту Надіслати листа
Головна Про конкурс Історія Організатори Регіональні конкурси Новини Бібліотека Контакти
ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
Номінанти - 2012
Переможці конкурсу - 2011
Партнери конкурсу
Фотогалерея
Медіа-архів
Запитання-Відповідь
Медіаприсутність Конкурсу
Проекты CRM Документы


Запитання-відповідь

1. Хто несе відповідальність за достовірність інформації в заявці на участь в конкурсі?

Відповідальність за достовірність заявок несе виключно подавач заявки, а організатори конкурсу не мають можливості цю інформацію перевіряти. Ми довіряємо подавачам заявок апріорі.

В разі підтвердження того, що інформація є недостовірною (що фактично може визнати суд), аплікант знімається з конкурсу, в випадку перемоги його нагорода переходить до того апліканта, що набрав друге найвище число балів за рішенням журі конкурсу.

2. За який період береться до уваги благодійна діяльність апліканта

Період благодійництва не має значення, нас цікавлять результати або вплив, що відбувся завдяки благодійній діяльності в 2008 році. Наприклад, компанія підтримала студентів-сиріт стипендіями в 2005 році. Зараз (в 2008 році) ці студенти закінчили університет та отримали роботу за фахом і можуть утримувати себе.

3. Хто подає заявки: бізнес структури та їх фонди, чи фонди будь-які, або приватні особи загалом чи тільки ті, хто є бізнесменами?

Однозначно в номінаціях «благодійний фонд» та « приватна особа» мають подавати заявки будь-які благодійні організації чи особи.


4. Чи приймаються на конкурс подання на представників органів влади та кандидатів на виборні посади? Хто не має права брати участь в конкурсі взагалі?

Згідно з пунктом 2 Розділу IV ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНИК РОКУ-2009»

У конкурсі не можуть брати участь:
• представники органів влади та місцевого самоврядування;
• кандидати на виборні посади;
• політичні партії;
• організації, представники яких входять до Наглядової Ради чи Оргкомітету Конкурсу;
• номінанти, які не заповнили повністю аплікаційну форму;
• заявки, подання яких не узгоджено із благодійником;
• заявки, подавачі яких не згодні на оприлюднення розміщеної в ній інформації;
• заявки, які подано після закінчення терміну прийому заявок.

Відповідальність за подання інформації несуть самі заявники, тому, якщо в заявці не зазначено, що дана особа є кандидатом на виборну посаду або чиновником, чи інше, що не дає права на участь в конкурсі, то формально ми не маємо права відмовити такому кандидату.

Згідно з законодавством, кандидатом на виборну посаду вважається той, хто є офіційно зареєстрований таким кандидатом виборчою комісією відповідного рівня. Члени журі володіють інформацією щодо зареєстрованих кандидатів в момент прийняття рішення, тому ми можемо відхиляти подання на певних номінантів.

Подання на представників влади чи місцевого самоврядування відхиляються, якщо про це зазначено в аплікаційній формі або в додаткових матеріалах, що подані на конкурс. Тобто, формально, якщо номінант вказаний, наприклад, як “голова міськради ПІБ”. Якщо ж прізвище, ім’я та по-батькові або назва організації – номінанта конкурсу “Благодійник року” збігаються з відомими особистостями в політиці, це не дає журі конкурсу права таких кандидатів відхиляти, оскільки законодавством України не заборонено державним службовцям здійснювати благодійну діяльність зі своїх персональних коштів. В даному випадку ми розглядаємо номінантів як приватних осіб, або як відповідну номінації організацію, засновану або підтримувану такими особами.

Державні органи влади та місцевого самоврядування, політичні партії відхиляються однозначно, за умови, якщо про це вказано в заявці, тому що законодавство забороняє подібним організаціям займатися благодійністю.

Всі інші випадки подання, які не мають права брати участь в конкурсі, вирішуються технічно журі конкурсу.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Поштова адреса : 01012, м.Київ, а/с 75
Тел./факс : (044) 229-46-62
Е-пошта : info@blagodijnyk.org.ua
© 2007 – 2009   Національний конкурс "Благодійник року".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання.