Національний конкурс БЛАГОДІЙНИК РОКУ
Головна сторінка Мапа сайту Надіслати листа
Головна Про конкурс Історія Організатори Регіональні конкурси Новини Бібліотека Контакти
ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
Номінанти - 2012
Переможці конкурсу - 2011
Партнери конкурсу
Фотогалерея
Медіа-архів
Запитання-Відповідь
Медіаприсутність Конкурсу
Проекты CRM Документы


Бібліотека

08-10-2009
Олег Скрипка: Благотворительность - не хит-парад добрых дел
Известный украинский рок-музыкант, фронтмен группы «ВВ» Олег Скрипка всерьез занялся благотворительностью. В этом году он входит в состав Наблюдательного Совета ежегодного Национального конкурса «Благодійник року», который уже в третий раз проводится в Украине. Об этом он рассказал 8 октября на веб-конференции в «Обозревателе».

25-02-2009
Гора грошей може народити мишу
Хто, як і серед кого визначатиме кращих благодійників року вперше в історії незалежної України? Про це розповідає Світлана Куц, голова журі Першого Національного конкурсу «Благодійник року», президент Центру філантропії.

24-02-2009
Починається другий золотий вік української філантропії
Інтерв'ю з Олександром Максимчуком – Головою Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», членом оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Благодійник року».

14-01-2009
Как один журналист «отмеценатил» всех благотворителей, или загадки жёлтой прессы
Было ли у вас, уважаемый читатель, когда-нибудь впечатление, что кто-нибудь избранный знает что-то, что для вас, простого смертного является недоступным? Кто-то, имеющий доступ к самым большим секретам и самым страшным тайнам? Именно такое впечатление сложилось у меня о журналисте, который взялся писать о конкурсе «Благотворитель года 2008». Взялся, располагая лишь пресс-релизом и собственной фантазией. Журналист описал самые страшные тайны конкурса и его победителей, все внутренние скрытые механизмы, как говорится - всю подноготную… Честно говоря, многое, если не сказать большинство описанного явилось для меня настоящей новостью - оказалось, что я не знаю о конкурсе очень многого из того, что знает автор статьи. Не знаю, хотя стоял у самых истоков конкурса и вот уже два года возглавляю его Оргкомитет. Но давайте по сути…

13-01-2009
"Благодійник року" на Обкомі: робота над помилками
«Украинцев отмеценатили» - саркастичний твір із такою назвою з'явився на Інтернет-сайті ОБКОМ 26 грудня 2008 року після церемонії нагородження переможців конкурсу "Благодійник року-2008". Голова Оргкомітету конкурсу Сергій Летенко поспілкувався з представниками ОБКОМа і ще одного сайту, який передрукував пасквіль. Журналісти пообіцяли опублікувати точку зору членів Оргкомітету. Поки тривають переговори, сайт Форуму як співзасновник "Благодійника року" ознайомить із деталями конфлікту своїх читачів.

12-01-2009
Загадки благотворительности – попробуй, пойми
Ступая на путь благотворительности и милосердия мало кто изначально задумывается о том, что его благие намерения будут косно ��осприняты сообществом; зачастую сам факт осуществления доброго дела формирует у благотворителя установку на позитив. И разочарование от того, как общество оценило акт благотворительности иногда становится «холодным душем» для всех порывов горячих сердец.

25-12-2008
Благодійність не завжди потребує великих капіталовкладень, але завжди дає шанс суспільству стати кращим
Інтерв'ю з Сергієм Летенком, головою оргкомітету Першого Національного конкурсу «Благодійник року».

25-09-2008
Приклад благодійництва. Канадське подружжя перерахувало $100 тисяч на розбудову Острозької академії
Кошти виділив відомий канадсько-український громадський діяч Ераст Гуцуляк. Нагадаємо, що це вже не перший подарунок університету від канадського мільйонера. «День» повідомляв, що не так давно він уже перераховував Острозькій академії таку ж суму на будівництво нового навчального корпусу.

19-09-2008
Незабутнє літо
Україна перебуває у скрутному економічному та соціальному становищі, особливо це відчувають на собі малозабезпечені та багатодітні сім’ї, і перш за все - ті діти, що залишилися без батьківського піклування. Органи державної влади неспроможні фінансово й матеріально допомогти цій категорії людей. Тому надзвичайно важливо, що до цієї справи долучаються благодійні та громадські організації. Серед таких і Міжнародний благодійний фонд «Допомога дітям України», який здійснює свою благодійну діяльність вже понад 12 років.

10-09-2008
Без «Мрії» не можна жити
Кредитна спілка «Мрія» на ринку фінансових послуг працює вже дванадцятий рік. Першопрохідниця зародження національного кредитного руху на Закарпатті, вона за цей час багато доброго зробила, хоча й чимало гуль та синяків набила. Упродовж усього цього часу керує «Мрією» досвідчений і талановитий господарник, економіст за фахом, меценат за покликанням, невиправний оптиміст і великий мрійник Віталій Бевзюк (на знімку). З ним - наша бесіда.

1...10 » наступні 10

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Поштова адреса : 01012, м.Київ, а/с 75
Тел./факс : (044) 229-46-62
Е-пошта : info@blagodijnyk.org.ua
© 2007 – 2009   Національний конкурс "Благодійник року".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання.